The Black Guitar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Black Guitar

Bir rock, metal müzik sitesi.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rüyalarınız

4 posters
YazarMesaj
Nightie
Admin
Nightie

Kadın Mesaj Sayısı : 243
Meslek : Öğrenci
Lakap : Nightmare
Genel Ruh Hali : Rüyalarınız Aggres10

Rüyalarınız Empty
MesajKonu: Rüyalarınız   Rüyalarınız Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 5:46 pm

Akşam gördüğümüz rüyayı/rüyaları yazacağız.

Ben ablamla benim televizyon izlediğimizi ve kanalın dizimax olduğunu gördüm. Sonra bir dizi tanıtımı geldi, ekrana. Çok sevdiğim bir diziydi. (ismini hatırlamıyorum şu an Very Happy ) Denizcilerin cinayetiyle uğraşıyorlardı. İşte çeşitli teknolojiler falan kullanılıyordu. Ardından MCR'nin Dead! şarkısının başı çaldı. Ablam bana ''Bu şarkı çok güzel'' dedi. Ama ben şarkıyı ve şarkıcıyı tanıyamamıştım. (nasıl olduysa) Ardından Gee'nin sesi geldi. Frank'in gitar sesi falan. (o gitar sesini nerede duysam tanırım) Ekrana baktım dizi tanıtımın şarkısı olmuş meğer. Very Happy Sonra rüya birden bire kesildi. Rüya bitti. Anladım ki uyanmıştım. İlk düşündüğüm şey ne saçma bir rüya olduğuydu. Very Happy:D
*O bahsettiğim dizi şu an yayınlanmıyor.
http://theblackguitar.bosfforum.net/index.htm
HeLeNa_Frank
Admin
HeLeNa_Frank

Kadın Mesaj Sayısı : 409
Meslek : Öğrenci.
Lakap : HeLeNa
Genel Ruh Hali : Rüyalarınız Gevsek10

Rüyalarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüyalarınız   Rüyalarınız Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 7:40 pm

Ooo gzLmiş Rüyalarınız 530905 Bende geçen gün rüyamda aLdatıLdııımı gormustum Rüyalarınız 210508 Rüyalarınız 397798 Rüyalarınız 879679 Rüyalarınız 424420 nese bişi dicem sabit nası açıLıoo Embarassed he bide nie sabit yapdın bunuu??
http://theblackguitar.bosfforum.net
Nightie
Admin
Nightie

Rüyalarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüyalarınız   Rüyalarınız Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 8:07 pm

Altlara gidip diğer konularla karışmasın diye. Sabitte yeni konu aç yerinin orada gönderin altında. Very Happy
mcrock_grkm
Yeni Üye
mcrock_grkm

Kadın Mesaj Sayısı : 94
Meslek : ÇANTA AMELESİ
Lakap : fındık kurdu

Rüyalarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüyalarınız   Rüyalarınız Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 12:59 pm

şaka maka degil bu gece ruyamda jet lei y dim(gene yanlıs yazmıs olabilirim) japon bi kız beni oldrmee calısıodu bnde catılardan filan atlıodum bizim okulun(5 kat) çatısından atladımsnra alt gecidden gectm kız bni yakalamadan arabyla aldılar bni yanlız kız baya yamandı nası kosturuo öldüm öldüm amman ne zormus hayat mucadelesi elinde koca ekmek bıçagı vardı manyak catıdan catıya atlattı beni off Evil or Very Mad Rüyalarınız 210508
sonunda kurtuldum amma afro oh olsn o kıza Rüyalarınız 120609
Nightie
Admin
Nightie

Rüyalarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüyalarınız   Rüyalarınız Icon_minitimePtsi Ağus. 11, 2008 5:12 pm

Ben anlatırdım da biraz korkutucu bir şey. Gerard'ı sevenler var ayrıca.. Bu yüzden anlatamam. (rüyamın konusu Gee'nin cenazesiydi desem anlarsınız...)
GEEYeŞiM
Sitenin Parçası
GEEYeŞiM

Rüyalarınız Empty
MesajKonu: Geri: Rüyalarınız   Rüyalarınız Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 1:21 pm

ayh çhokk feci bi rüyaydıı yhaa rüyamdaa hamileydimm sonraa 2 kusenimdee hamileymişş phenn nasıll korkuorumm hemenn aldırıcamm bu bebeii falann diorumm babamdaa kısımm sırtınaa yastıkk koyimm falann dioo phendeee karnımlaa konuşuorumm fecii bişeydiii yhaa hatırlamakk isdemiorumm bi dahaaa Rüyalarınız 837318 Rüyalarınız 186782 Rüyalarınız 186782

Rüyalarınız
1 sayfadaki 1 sayfası