The Black Guitar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Black Guitar

Bir rock, metal müzik sitesi.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Önemli

YazarMesaj
Nightie
Admin
Nightie

Kadın Mesaj Sayısı : 243
Meslek : Öğrenci
Lakap : Nightmare
Genel Ruh Hali : Önemli Aggres10

Önemli Empty
MesajKonu: Önemli   Önemli Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 3:08 am

Artık duyuru başlıklarında geyik yapmayı bırakın! Sorusu veya sorunu olanlar yazsın diyorum geyik yapmak isteyenler değil. İlla başlıkları mı kilitlemek zorundayım ben? Veya mesajları silmek? Tabii ki HAYIR! Öyleyse bırakın gevezeliği. Açıkçası sırf post kasmak için yazılan, içeriksiz mesajlardan bıktım! Unutmayın ki bu bölüm siz geyik yapın diye açılmadı. Şimdiden 8 mesaj ve 1 konu sildim. Az gibi gelebilir ama hoş değil. Bu da beni sinirlendiriyor. Bu devam ederse üyelerin buraya mesaj yazmaları yasaklanacaktır!! Bu açıkçası beni rahatsız eder. Çünkü gerçekten sorusu olanlar olacaktır, ancak sırf sizin mesajlarınızdan dolayı cevap yazamayacaktır. Bunu istiyorsanız söyleyin öyle yapayım!

Diğer bir konuya gelecek olursak forum içinde çıkan tartışmalar. Bütün tartışma mesajlarını şahsen ben siliyorum. Bunların bazıları evet, benim mesajlarım. Ancak bu konuda da rahat değilim. Artık tüm tartışmalar özel mesaj yoluyla veya msn ile yapılsın. Eğer bu yapılmaz ve devam ederse önce küçük bir uyarıda bulunacağız ardından da mesajları sileceğiz. Ayrıca antisi olduğunuz konulara mesaj yazmayın! Eğer öyle bir şey olursa üye tartışma için üye olmuş demektir ve bu forum bunun için kurulmadı. Kısacası aramızda öyle üyeler varsa kapımız sonuna kadar açık. Başka foruma gitsin. Çünkü burada istenmiyordur!!

Ve Türkçe yazılmayan mesajlar. Artık her Turkche yazılan mesaj editlenecektir. Güzelim Türkçe'miz varken neden saçma bir SMS dili kullanalım ki? Tamamen saçmalık bu! Bu dil için ne kadar uğraşılmış ancak bunu mahvediyorsunuz. Yaptığınıza emeğe saygısızlık denir! Üstelik yaptığınızın bir anlamı da yok! İstediğimde bende Turkche yazabiliyorum. Yani Turkche yazmak bir yetenek değil. Asıl Türkçe yazmak bir yetenek! Dikkat edin buna. Asla güzel, zorluklarla alınmış dilimizi unutmayın!!

Umarım anlaşılmıştır. Wink
http://theblackguitar.bosfforum.net/index.htm

Önemli
1 sayfadaki 1 sayfası